Jsme menší server patřící ke společnosti Skupina C a.s. Praha 9 / Kladno 2. Vyrabíme servery s nejvyhledávanějším obsahem. Hlavní server s těmi to položky je www.Crappers.tk
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
Pokud se chcete přidat k odběru RSS, stačí kliknout na obrázek.

C
 
 
 

Nový Apple iPhone 4 !

Vytvořeno 21.06.2010 12:30:38 | Poslední změna 21.06.2010 21:14:44
Vše je napsáno vlastnímy slovy a není ani převzatý z jiného serveru. Kopírování textu je dle zákona zakázáno.
Ano vyšla nová verze a pokračování úspěšného telefonu Apple iPhone. Jako poslední výrobek můžete znát iPhone 3Gs 32 GB. Ten byl do teď nejlepší na trhu. Teď už pár dní je v ukázce iPhone 4, samozdřejmně už je vyrobený a čeká se na prodej, bohužel v České a Slovenské republice to bude chvílí trvat.

VYLEPŠENÍ: software

1. Nahrává videa v HD, což je velké zlepšení od předešlého 3Gs, který nahrával LOW HQ.

2. Má novou videohovorovou kameru, s velmi kvalitním rozlišením. Kamera lze nahrávat proti sobě nebo prstem na displeji otočíte na zadní kameru, která se do vteři spustí.

3. Hlavní nabídka na obrazovce (ploše) jak ji známe dole kde je jako většina hlavni iPod, Safari nebo Facebook. Tak právě tato lišta dolní lze naplnit také více ikonamy, které si prstem vybíráte.

4. Další vylepšení s ikonamy na ploše, kde lze vyrobit složku a do ní naházet třeba 30 dalších ikon. Dáme vám příklad, vyrobíme složku HRY a naházíme do ni všechny hry podle našich představ.

5. Citlivost, sami jste si všimli jak je vysoce dotikovej displej, že takové hry, které se hrají na pohyb displejem jsou fakt exkluzivní a paradí ! Teď na iPhone 4 je to 2 krát více.

6. Určitě každého naštvala malá výdrž baterky, tak do telefonu 4 již přidali o půl větší baterku než byla v předěšlém iPhone.

7. Jako dobrá koncovka je udělaný BLESK na foťák a kameru.


DESIGN:

1. Tvar telefonu se změnil z kulatého na hranatý, rohy zůstaly stále zakulacené, jen hrany jsou ostré.

2. SIM se přidává z levého boku, ale stejně jako u 3Gs.

3. Zesilování zvuku + - je stále na levé straně, ale už není jako slabé "čáry". Teď jsou kulaté.

4. Zatím je pouze v černé barvě.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one