Jsme menší server patřící ke společnosti Skupina C a.s. Praha 9 / Kladno 2. Vyrabíme servery s nejvyhledávanějším obsahem. Hlavní server s těmi to položky je www.Crappers.tk
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
Pokud se chcete přidat k odběru RSS, stačí kliknout na obrázek.

C
 
 
 

Spuštění telefonu

Vytvořeno 22.06.2010 11:14:44 | Poslední změna 22.06.2010 11:46:42
Pro vás, co jste právě rozbalili telefon zde máme menší návod na spuštění telefonu. Jako první si dáme do telefonu SIM, ta se dává ze zhora ta zdířka z malou dirkou. V krabici najdeme mini klíč, je to železné očko s tupou jehlou. Jehlu píchneme do zdířky na telefonu. Z toho vyletí uschovná plocha pro SIM, do ni vložíme správně SIM kartu a nechápe telefon vypnutý.


Jako další krok máme USB, které vyndáme z krabice, píchneme do iPhonu a do PC. Na telefonu se vám ukáže nápis iTunes. Jděte na internet, klikněte u nás na TOP FREE Aplikace, tam najděte "iTunes" klikněte na něj. Po stažení nainstalujeme a vklidu vyčkáme. Nainstaluje se vám iTunes a QuickTime Player.


Po nainstalování můžeme telefon odpojit a zapnout, zadáte váš PIN kód.


Máte na ploše "obrazovce" ikonu, kterou tam nechcete ? Podržte na ni prst než se začnou třást, po té se u ikon zobrazí "X" jestli že ikona křížek nemá smazat nejde.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one