Jsme menší server patřící ke společnosti Skupina C a.s. Praha 9 / Kladno 2. Vyrabíme servery s nejvyhledávanějším obsahem. Hlavní server s těmi to položky je www.Crappers.tk
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
Pokud se chcete přidat k odběru RSS, stačí kliknout na obrázek.

C
 
 
 

iOS 4 - Návod na instalaci

Vytvořeno 21.06.2010 21:05:52 | Poslední změna 21.06.2010 21:08:35
Důležité upozornění

Pro nový iOS4 není dostupný unlock, pouze jailbreak (viz článek iPhone a iPod - základní pojmy), pokud tedy máte váš iPhone blokovaný na jiného operátora, než kterého používáte, upgrade NEPROVÁDĚJTE! Telefon si můžete zablokovat a možná už z něj nepůjde nikdy telefonovat.
Co budete potřebovat?

* nové iTunes 9.2 (stačí aktualizovat přímo přes iTunes "Help -> Check for updates")
* iOS4 Golden Master (jde o poslední vydanou verzi před oficiálním zveřejněním a je hodně pravděpodobné, že bude s tou oficiální totožná)
o verze pro iPhone 3GS - stáhnout
o verze pro iPhone 3G - stáhnout
o verze pro iPod Touch 3G - stáhnout
o verze pro iPod Touch 2G - stáhnout
* redsn0w 0.9.5b5-1 (verze pro Windows nebo pro Mac)

Postup krok po kroku1.) Zazálohujte si váš iPhone nebo iPod Touch, to znamená synchronizujte jej s iTunes.2.) V iTunes klikněte v levém sloupci na vaše zařízení, najeďte na záložku Summary, podržte klávesu Shift, myší klikněte na tlačítko Restore a vyberte nový iOS4, který jste si stáhli.3.) Tohle se týká pouze iPhonů. Po dokončení Restore musíte na telefonu odemknout SIM kartu (zadat PIN), odpojit a znovu připojit telefon k počítači.4.) iTunes vám nabídnou obnovu vašeho telefonu ze zálohy. To zatím nedělejte. V okně na nic neklikejte a iTunes jednoduše zavřete.5.) Po dokončení synchronizace nechte zařízení připojené k PC, spusťe redsn0w, klepněte na tlačítko Browse, vyberte vámi stažený iOS4, program jej zkontroluje a potom klepněte na Next.6.) Zaškrtněte políčko Install Cydia. Pro majitele starších iPhone a iPod Touch: starší zařízení oficiálně nepodporují multitasking a tapetu pod Springboardem. Vy si ale tyhle věci můžete odemknout. Zablokované jsou z toho důvodu, že starší zařízení nejsou dostatečně výkonné a tyhle novinky by je zpomalili. Já osobně jsem to zkoušel na iPhone 3G a pozoroval jsem malinké trhání animací, nějaké celkové zpomalení ale ne. Samozřejmě si to můžete vyzkoušet a pokud se vám bude zdát, že je zařízení pomalejší, stačí znovu provést tento návod a u toho kroku odblokování multitaskingu a tapety zakázat. Pokud políčko zaškrtnete, odblokování povolíte, pokud jej necháte prázdné, multitasking a podpora tapety pod springboardem zůstane vypnutá.
Pozn.: pokud nechcete povolit multitasking, je třeba všechny políčka odškrtnout a poté zaškrtnout pouze Install Cydia, jinak se vám odemče, i když tato možnost zaškrtlá nebude, zřejmě chybička v Redsn0w.7.) Klepněte na Next, ujistěte se, že máte zařízení připojené k PC, musíte ho v následujícím kroku převést do DFU módu. Pokud se vám to nepovede napoprvé, nevadí, můžete to zkoušet jak dlouho chcete. Pro ty, co neumí anglicky sem dávám překlad kroků, které vás čekají:

* 1. Držte Power/Sleep Button (to je to nahoře) po dobu 3 sekund.
* 2. Nepouštějte Power/Sleep Button a stiskněte Home tlačítko (to kulaté se čtverečkem dole) po dobu 10 sekund.
* 3. Pořád držte Home Button, pusťte Power/Sleep Button a čekejte, dokud se redsn0w neposune na další obrazovku a neobjeví se nápis "Uploading Jailbreaken Data".

Jakmile kliknete na Next, připravte se na první krok. Redsn0w vám bude sám odpočítávat čas.8.) Redsn0w začne pracovat a za chvíli napíše hlášku "Done". Až se tak stane, klikněte na finish a čekejte. iPhone nechte připojený, nic na něm nemačkejte dokud se normálně nezapne a nezobrazí se vám Lock Screen (Odemykací obrazovka).9.) iPhone připojte na Wi-fi, spusťe Cydii a nechte ji stáhnout aktualizace. Po spuštění vám je po chvíli sama nabídne. Tento krok nemusíte dělat hned, pokud nemáte přístup k Wi-Fi.10.) Restartujte iPhone (Cydia ho pravděpodobně restartuje za vás).11.) Teď už akorát spusťe iTunes, nechte je, aby vám iPhone nebo iPod Touch obnovily ze zálohy a máte hotovo.Zdroj: Touchmania.cz | Celý text je skopírovaný a nijak neměnění.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one