Jsme menší server patřící ke společnosti Skupina C a.s. Praha 9 / Kladno 2. Vyrabíme servery s nejvyhledávanějším obsahem. Hlavní server s těmi to položky je www.Crappers.tk
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
Pokud se chcete přidat k odběru RSS, stačí kliknout na obrázek.

C
 
 
 

Vlastní vyzvánění pro iPhone

Vytvořeno 22.06.2010 13:48:54 | Poslední změna 23.06.2010 08:47:24
* Chcete si vytvořit vlastní vyzvánění pro iPhone?
* Chcete, aby vám při zvonění hrála oblíbená MP3?
* Jak si vytvářet vyzvánění z MP3 pomocí aplikace iRinger?

Snad každý majitel iPhone byl trochu zaskočen když zjistil, že iPhone neumí nastavit jako vyzváněcí melodii některou z MP3 písniček v iPhone. Jiné telefony s tím problém nemají. Existuje několik cest, jak můžete do iPhone dostat novou vyzváněcí melodii. Oficálně můžete vyzvánění (tzv. ringtones) koupit přes iTunes. Neoficiálně jde spousta vyzvánění stáhnout pomocí aplikace Cydia. Další neoficiální možností je vytvořit si vyzvánění z libovolné MP3 ve vašem počítači a přes iTunes jej nahrát do iPhone. Tento návod popisuje právě tuto třetí variantu. Dále je třeba poznamenat, že standardně je maximální délka vyzváněcí melodie pro iPhone omezena na 30 vteřin.


Co k tomu potřebujete?
Pro snadné vytváření vyzváněcích melodií z MP3 slouží program iRinger. Stáhněte si jej do počítače ZDE. Program se nemusí instalovat, stačí, když si spustitelný soubor “iRinger.exe” stáhnete např. do složky “iphone” na disku C.Jak vytvořit vyzvánění z libovolné MP3?


1. Nejprve spusťte aplikaci iRinger (iRinger.exe).
2. Klikněte na tlačítko “IMPORT” a vyberte libovolnou mp3 ve vašem počítači, z které chcete vyzvánění vytvořit. MP3 písnička může mít libovolnou délku.# Nyní se vám zvuková stopa načte a vy můžete začít tvořit.
# Nastavte si délku vašeho vyzvánění pomocí “Length”.
# Kliknutím a podržením levého tlačítka myši v prostoru zvukové stopy můžete písničkou posouvat a vybrat tak potřebný začátek a konec vyzvánění.
# V průběhu editace si mužete vyzvánění přehrávat pomocí tlačítka “PREVIEW”.
# Hlasitost nastavíte pomocí “Volume”.
# Postupné zvyšování hlasitosti a utichání nastavíte pomocí “Fade”.
# Můžete také přidat různé efekty pomocí efektového panelu, který rozbalíte kliknutím na šipku vlevo.# Pokud se Export podařil, objeví se zpráva o úspěšném vytvoření vyzvánění, které bylo úspěšně přidáno do vašeho iTunes. Klikněte na “OK”.Jak nahrát nové vyzvánění do iPhone?

1. Připojte váš iPhone k počítači pomocí USB kabelu a spusťte iTunes.


# Klikněte na váš iPhone v levém panelu a vyberte záložku Ringtones.
# Nyní byste měli vidět mezi vyzváněcími melodiemi tu, kterou jste právě vytvořili.
# Pokud nemáte zaškrtnuto “Sync ringtones”, zaškrtněte.
# Nové vyzvánění se nahraje do iPhone po kliknutí na tlačítko “Sync” vpravo dole.Jakmile je synchronizace dokončena, najdete nové vyzvánění v nastavení iPhone.Napsal: Michal Čížek | pro server - iphonemania.mobilmania.cz
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one